CHCI VYFOTIT

Níže jsou uvedené služby, které Vám mohu nabídnout.

Dětské fotografie            

Narozené dítě je obrovská radost pro rodiče, prarodiče a mnoho dalších příbuzných i přátel. Problémem je, že miminko strašně rychle roste a každý měsíc vypadá úplně jinak roztomile. Děti fotím již od miminek a umím si poradit i se stydlíny a neposedy. Nikam nemusíte jezdit, přijedu k vám domů nebo po domluvě se  uvidíme u mě doma.

 

Portrétová fotografie 

Náhodný i naaranžovaný portrét by měl působit přirozeným dojmem. Neměl by vám nijak škodit a měl naopak vyzdvihovat vaše přednosti. Rád Vás vyfotím v interiéru i exteriéru. Nikdo portrétům neupře originalitu – proto se hodí jako neobyčejný a krásný dárek pro vaše blízké osoby. Uvidíte, že vypadat jako fotomodelka je vlastně velmi snadné, není třeba se obávat, že by vám to na fotce neslušelo.

 

Svatební fotografie

Pěkné svatební fotografie se rovnají velkým nárokům. Pro kvalitního fotografa není problém se technicky připravit na focení v interiéru i exteriéru. 

 

Svatební fotokniha

Svatební fotokniha je provedena ve formátu 30x30 cm, v pevných deskách a obsahuje 26 stran. Kniha je sestavena z výběru fotografií z celého svatebního dne a uspořádána v pořadí: fotoreportáž - skupinové foto - stylizované foto. Zhotoveno v matném fotopapíru (nejedná se o fotoprint na papír).

 

Svatební video

Natáčení záznamu svatebního dne začíná ráno přípravou nevěsty a ženicha a končí podvečerní zábavou. Výsledkem je sestříhaný a ozvučený "film" ve formátu 16:9 (ve vysokém nebo standardním rozlišení) se zvukem Dolby Digital 5.1, který určitě ocení majitelé vícekanálových audiosoustav. Svatba není žádný hraný film, ale naprosto reálná a přirozená sváteční událost. Proto se držím zásady - co nejméně narušovat průběh Vašeho svatebního dne. Snažím se zapadnout mezi hosty a zároveň dokumentovat vše podstatné. Opravdu se nemusíte bát, že budeme některé záběry mnohokrát opakovat jak je často zvykem u aranžovaných svatebních klipů, které slouží spíše jako reklama pro kameramana než pro samotnou nevěstu, protože o průběhu vaší svatby neřeknou z hola nic. Z mého pohledu má svatební den hned několik částí, které jsou ve výsledném záznamu zachyceny z části reportážní formou, a z části formou klipů.

                

 

FOTOGRAFOVÁNÍ ZVÍŘAT

Krásné fotografie zvířat jsou vždy velmi oblíbené, ať už se jedná o snímky volně žijící zvěře, zvířat v ZOO a nebo například o fotky domácích mazlíčků. V každém případě je potřeba znát chování zvířete.

 

PŘEVOD VHS NA DVD

Nečejte s převodem na poslední chvíli. Vaše VHS kazety na rozdíl od digitálního záznamu stárnou. Při správném skladování, kontrole a pečlivém zálohování se stanou Vaše archivy nesmrtelné. Rodinné vzpomínky se budou předávat z generace na generaci a vznikne tak zajímavá filmová kronika vašich filmových archivních VHS přepisů.

 

 

Kontakt

DBvideo 773994141 daniel.blazek20@seznam.cz