CENÍK 

 

DĚTSKÉ FOTOGRAFIE: 1 500,- 
Zahrnuje 1-2 hodiny focení. Obdržíte retušované fotografie ( Barevné, černobílé, sépie ) . Všechny fotografie jsou dodávány na USB flash disku. 

PORTRÉTOVÁ FOTOGRAFIE : 2000,-
Zahrnuje 2-3 hodiny focení. Nabídka je vhodná pro ženy, které touží po profesionálních fotkách, pro páry, které si chtějí uchovat vzpomínky na společně prožité mládí. Focení mimo ateliér venku, nebo ve vybrané nebo oblíbené lokaci, případně interiérech. Všechny fotografie jsou dodávány na USB flash disku. 

SVATEBNÍ FOTOKNIHA: 2000,- 
Tvorba fotoknihy na fotopapíru v pevných deskách.

SVATEBNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ : 7500,-
Celodenní fotografování cca 400 snímků (fotoreportáž z průběhu celého dne, fotografování skupin a stylizované fotografie v exteriérech), zpracovaných na DVD nebo USB Flash disku. 

SVATEBNÍ NATÁČENÍ : 9500,-
Celodenní natáčení, zpracování ve formě Blu-ray (4ks) včetně potisku obalu i media . FullHD zpracovaný záznam lze dodat i na USB flash disku.

VIDEO  a FOTOGRAFIE  z DRONU: 1000,-
Video z dronu ve FullHD nebo 4K video je vložene do hlavního sestřihu   

CELODENÍ NATÁČENÍ A FOTOGRAFOVÁNÍ: 14500,-
V ceně je zahrnuto celodenní natáčení a zpracování ve formě Blu-ray včetně potisku obalu i media Blu-ray (4 ks). FullHD zpracovaný záznam lze dodat i na USB flash disku.
Celodenní fotografování - cca 300 snímků (fotoreportáž z průběhu celého dne, fotografování skupin a stylizované fotografie v exteriérech). 

KOMPLET: 17 000,-
V ceně je zahrnuto celodenní natáčení a zpracování ve formě Blu-ray včetně potisku obalu i media Blu-ray (4 ks). FullHD zpracovaný záznam lze dodat i na USB flash disku.
Celodenní fotografování - cca 300 snímků (fotoreportáž z průběhu celého dne, fotografování skupin a stylizované fotografie v exteriérech). Video z dronu použite v hlavním sestřihu z celého dne. (velmi záleži na prostředí a počasí). fotokniha- na fotopapíru v pevných deskách.

FOTOGRAFOVÁNÍ ZVÍŘAT: 1000,-
Cena zahrnuje cca 1-2 hodiny. Místo focení dle přání klienta. Všechny fotografie jsou dodávány na USB flask disku. cca 3 nej ve formátu A4 na fotopapír.

PŘEVOD VHS NA DVD:  100,-/ks 
Převod záznamu se střihem je kalkulován v závislosti na náročnost střihu cena dle dohody.

Kontakt

DBvideo 773994141 daniel.blazek20@seznam.cz